Adsense TBM Nasıl Arttırılır?

Google Adsense reklamlarından daha fazla nasıl kazanılır, adsense yüksek kazanç erişmek için sitenizin TBM’sinin yani tıklama başına gelen para miktarının cidden yüksek olması gerekiyor. Reklam rekabeti yüksek, site rekabetinin düşük olduğu keyword (anahtar kelimeler)de içerik paylaşırsanız bu Adsense site geliri artmasında size yardımcı olacaktır. Bu işlemleri yaparken sitenizle alakalı içerikler seçmeye özen gösterin, Google içerik ile alakalı siteleri daha çok seviyor. Tabi paylaşacağınız içeriğin makalenin SEO uyumlu olması daha iyi olacaktır. Sonuç olarak Adsense Kazanç Arttırma sorunuza yanıt olmuş olacak.

adsense-kazanc-yukseltme

Adsense Daha Fazla Kazanma

Adsense Kazanç Arttırma ile ilgili bir taktikde Adsense panelinize gelip reklam engellemeleri kısmından düşük bütçeli reklamları engellemek olacaktır. Düşük bütçeli reklamları engellediğinizde, tıklayınca daha fazla para veren reklam birimleri sitenizde aktif olacak ve daha fazla kazanacaksınız!

Bir önceki yazımız olan Minecraft Ultimate Car Araba Modu Kullanımı başlıklı makalemizde araba modu, benzin istasyonu ve minecraft hakkında bilgiler verilmektedir.