Minecraft Skin Nasıl Yüklenir?

Minecraft skin değiştirme yükleme için ilk öncelikle minecraft premium hesaba sahip olmanız gerekiyor minecraft pre hesabınız varsa öncelikle minecraft orjinal sitesine girip sonrasında profile erişmeniz gerekmektedir. Profilinizde bulunan skin yani ciltler sayfasından kendi skininizi yükleyebiliyorsunuz. Skininizi dosya yükle kısmından seçikten sonrasında küçük kol alex veya normal steve seçimini yapın ve yükleyin. Bir kaç dakika sonra oyuna çık gir yaparsanız skininiz yani cildiniz güncellenmiş olacaktır.

Minecraft Skin Değiştirme

Minecraft skin değiştirme farklı bir yolu ise Minecraft launcher üzerinden skin değiştirmektir. Yapmanız gereken oyun başlatıcınızı açıp hesaplar kısmının yanında bulunan ciltler butonuna tıklamaktır. Aynı şekilde alex veya steve seçimini yapıp launcher üzerinden skin yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adsense Kazanç Nasıl Arttırılır? başlıklı makalemizde Adsense Daha Fazla Kazanma, adsense kazanç arttırma ve Adsense reklamlarından daha fazla nasıl kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.