Son zamanlarda sık sık değişikliğe gidilen WhatsApp’ta kullanıcılar uygulamayı ilk açtıklarında ekranın alt tarafında ‘From Facebook’ ibaresi ile karşılaşıyorlar. Peki, bu ne anlama geliyor?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu olan Facebook, 2012 yılında satın aldığı Instagram ile çok daha genç kullanıcıları hedeflerken, özellikle sosyal iletişim ağı WhatsApp ile dünyanın her yerine ulaştı. 

Artık Instagram, WhatsApp, hatta sanal gerçeklik şirketi Oculus da dahil olmak üzere, bu uygulamaya girildiğinde ‘From Facebook’ ibaresiyle karşılaşacak kullanıcılar…

Yeni ‘Facebook’ logosu, Facebook’un sahip olduğu farklı platformları temsil eden çeşitli renklerde duyurulmuştu. Twitter CEO’su Jack Dorsey, yeni kurumsal logosuyla alay eden bir tweet atmıştı.

Facebook’un pazarlama sorumlusu Antonio Lucio, yeni logonun şirket ile uygulama arasında görsel bir ayrım oluşturmak için hayata geçirildiğini söylüyor.

Bir önceki yazımız olan 2. El Araba Alırken Dolandırılmamak İçin Bazı Püf Noktalar başlıklı makalemizde 2. el, 2. el araba ve 2. el araba alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

By Endless

Sonsuzluk