Merhaba bu makale de Whatsapp uygulamasında 2. numaraya nasıl sahip olabilirsiniz bunu göstericem .

1-) Siteye giriş yapalım

İlk öncelikle 2. numarayı almak için gereken site yani BayiSMS sitesine kaydolup giriş yapalım ardından Bakiye Yükle kısmına tıklayalım ardından kaç tl yükleyeceğimize bakalım belirledikten sonra ödeme yöntemimizi seçelim ondan sonra ödeme bilgilerimizi girdikten sonra devam edelim .

2-) Whatsapp 2. numaramızı alalım

Bakiyemizi yükeldikten sonra ana sayfadan Whatsapp kısmına tıklayalım ardından hangi bölgeden numara almak istediğimizi seçelim ardından ise Satın Al kısmına tıklayalım numaranız gözükücek ardından Google Play’den veyatta App Store’den Dual App uygulamasını yükliyelim BayiSMS’de çıkan numarayı oraya girelim ardından doğrulama işlemlerini gerçekleştirelim ve numaramız aktif Whatsapp’ta 2. numaraya sahipsiniz .

3-) Numara bozuk çıkarsa ne yapacağız ?

Numara bozuk çıkarsa banlı gözükürse otomatik olarak site size paranızı iade ediyor eğer etmezse destek talebi açarsanız adminler sizinle ilgilenir ve paranızı iade eder.

BayiSms sitesinin linki : https://bayisms.com/
2. numarayı aktif etmek için kullanılacak uygulama : Dual App

Yazar : Dilara Uslu

Bir önceki yazımız olan MC-AT PRO ÇIKTI! ( DAVET LİNKİ ) başlıklı makalemizde mc-at, mc-at por ve mc-at pro hakkında bilgiler verilmektedir.