johnlegere

WeWork hatasını tersine çevirmek için John Legere’a bağlı olmayacak. CNBC’ye göre, mevcut T-Mobile CEO’su, bu haftanın başlarında WeWork’un kendisini takip ettiği yönündeki söylentilere rağmen CEO yetkisini almaya niyetli değil.

John Legere’in T-Mobile’i Sprint ile birleşimiyle alakalı hiçbir planı bulunmuyor. Hem Adalet Bakanlığı hem de Federal İletişim Komisyonu, yardımcı oldu ancak yine de son bir zorluk ile karşı karşıya kaldı: çok sayıda genel devlet avukatları dava ile ilgili anlaşmayı engellemeye çalışıyor.

Bu ayın başlarında, T-Mobile, Sprint anlaşmasının başarılı bir şekilde yürüdüğü durumlarda, ilk başta ücretsiz 5G hizmeti ve 10 milyonun altındaki bağlı eve ücretsiz internet getirme çabası da dahil olmak üzere, Sprint anlaşmasının başarılı bir şekilde yürüdüğü zaman başlayacağını açıkladı. Her ikisi firmada, birleşme için desteği tamamlama amaçlı oldukça açık sözlü davranıyor.

Bir önceki yazımız olan Discord Sunucunuzu Nasıl Korursunuz? başlıklı makalemizde disccord, discord ban botu koruma ve discord koruma hakkında bilgiler verilmektedir.