Merhaba Arkadaşlar Bugün Ezhel Hakkında Yorumlarımızı Ve Rap Hayatını Yorumlayıp Hakkında Konuşacağız :

Sercan İpekçioğlu(Ezhel) Rap Hayatına Gta Oyunundan Bildiğimiz CJ İsmiyle başlamıştır Sonra İCE İsmiyle Devam Edip Bir Dönem 06 Sercan Olarak Geçerdi Sonraki Dönemde Ais Ezhel İsmiyle Devam edip Bir Süre Bir Sürü Başarıya İmza Atıp Ezhel İsmiyle Şuanda Devam Etmekte Biraz Karışık Gelmiş Olabilir Kısacası Özetle CJ < İCE < Ais Ezhel < Ezhel İsimlerini Kullanmıştır.

Birçok Şarkısı Bulunmaktadır Sokaktan Gördüklerine Müziğe Aktarmak İstiyen Türkiyenin Değerli MCLerindendir.

Ezhel Şehrimin Tadı Ve Geceler Şarkısından Saçma Bir Şekilde Uyarıcı Maddeye Özendirmekten 5 Yıl Hapis İsteminde Bulunuldu Ve 5 Yıl Olmak Üzere Hapise Alındı Ve Bütün Sosyal Medya Ve Bütün Fenomenlerin Desteği İle 2. Ayında Beraat Etmiştir.

Beraat Edince Müzik Özgürlüktür Mesajı verilmiştir ! Ve 2. Kez Aynı Sebepten Dolayı Ezhele 2 Yıl İle 5 Yıl Arası Hapis İstendi Ve Davayı Ezhel Kazandı 3. Davada Uyuşturucu Kullanmaktan Açıldı Ve Ezhel Bu Davadanda Beraat Etti.

Kendisi Türkçe Rapi Geliştiren İsimlerden Biridir Ama Ben Şöyle Bir Tepki Görmüştüm Ezhelin Yaş Kitlesi Küçük Daha Dikkatli Olmalıydı Gibi Bir Yorum Gördüm Bence Bu Konuda Yarı Yarıya Haklılar.

Ezhel Türkçe Rapin Gururudur Türkiyenin Ankara İlinde 1 Temmuz 1990 Yılında Doğmuştur 29 Yaşında Büyük Başarılara İmza Atmıştır Buradan Onu Tebrik edelim.

Ve Böylelikle Sonuna Gelelim Bence Ezhel İşini Layikiyle Yapan Ve Daha Fazlasını Hakketiğini Düşünüyorum Aleyna Tilkinin Rekorunu Bir gün Kırabilir İnanıyorum 🙂

Bir önceki yazımız olan !bansistemi Değişti Banlimit Ayarlamak başlıklı makalemizde ban koruması, bansistemi ve botu hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Ezhel`İn Rap Hayatı Cemre Tuana`nın Yorumuyla”

Comments are closed.