Diyelim ki bir discord sunucunuz var, bu discord sunucusuna insanları davet ettiniz.
beraberce keyifli vakit geçirip eğleniyorsunuz, arkadaşlarınıza yetki veriyorsunuz onlarında sunucunuzu kontrol etmesini istiyorsunuz.

Ama bir sorun var, Arkadaşlarınızdan birisi sizin arkanızdan kötü düşünüyor, ve siz gece uyurken sunucunuza zarar vermeye çalışıyor.
Evet doğru tahmin ettiniz sunucunuz sabah uyanınca kimsesiz yapayalnız, bir anda sinir küpüne dönüyorsunuz, “Bu Bana Nasıl Olur!”, gibi cümleler kurup halinizden yakınıyorsunuz,

Peki sizlere soruyorum bu maceraya girmeye gerek var mı ? bence yok.
sizin için tasarladığımız 3 farklı koruma sistemini denediniz mi ?
eğer ki denemediyseniz üzülmenize hiç gerek yok.
çünkü henüz hiç bir şey için geç değil sizinde gece rahat uyumanızı sağlayacak bazı sistemlere sahibiz.

Koruma Sistemleri

  1. Bot Girişi Koruma Sistemi
  2. BAN koruma sistemi
  3. Kanal Koruma Sistemi
  4. Rol Silme Koruma Sistemi
  5. Rol Yedekleme Sistemi

1: Eğer sunucunuza yabancı bir bot girmeye çalışıyorsa botu sunucudan (atar) sunucunuza bilmediğiniz o botun girişini yalnızca sunucu sahibi onaylayabilir.

2: Siz bir ban limiti ayarlarsınız örnek (5). ayarladığınız ban limitini, aşmaya çalışan olursa yani (6). yasaklamayı yaptıysa üye sunucudan atılır.

3: Sizin izniniz dışında birisi (Sesli,Metin,Kategori) kanallarından ayarladığınız limiti (0) aşarsa (1) adet kanal silmeye çalışırsa, sunucudan atılacaktır.

4: Sizin ayarladığınız o nadide rolleri silmeye kalkarsa birisi. sizin ayarladığınız limit eğer (0) ise. birisi (1) rol silmeye kalkıştığında sunucudan üyeyi atar.

5: Sizin ayarladığınız ve yüzlerce üyeniz de bulunan rolü birisi silmeye kalkarsa?, Önce rolü silen kişiyi (atar), Rolü tekrar (oluşturur), ve eskiden o role sahip olan kişilere (yavaşça verir). acelemiz yok değil mi er yada geç verilecek 🙂

Nasıl Kullanırım?

Bunun İçin MC-AT botunu davet etmeniz gerekiyor.
(davet etmek için tıklayın)

!koruma Komutunu kullanıp lütfen adımları uygulayınız.

One thought on “Discord Sunucunuzu Nasıl Korursunuz?”

Comments are closed.