ben fero şarkı sözleri

Ben Fero Arkadaş şarkı sözleri, kulağa cidden hoş gelen ben fero tarzı rap sözleri tabikide bu şarkıdada yer alıyor. Ben Fero sözlerini yazarken bu sefer bir kaç rapçiye giydirmiş ve ben fero diss atmış. Ben fero norm ender diss kavgası bu arkadaş şarkı sözlerine yansımış olabilir. Kel Fero şarkı sözleri yazarken hecelemeye dikkat eden bir rapper. Ben Fero diss arkadaş sözleri, ben fero rap şarkıları ve sözleri işte burada!

Ben Fero Arkadaş Şarkı Sözleri
Yerimdeyim ulan İzmir Güzelbahçe yuvam kaşım çatık kafam çizik fizik Süleymane Youla (BRE) Çok yukarda bura kimse yok ki geri duran Fer listeleri vuran paso hisseleri bulan Vur ulan vur ulan vur vur Oluyo mu buraları duman (DUMAN) Fero baba tanımadı kural (KURAL) Arabada çalıp hadi tur at (TUR AT) Son ses kalmadı kulak biz de komplex yok hiç yapmadık surat biraz obsesyon Azer reis filan baba rest in peace nehir gibiyim fırat (OFF) Tvlere konuk oldum ekmek parası Kazanamadım ama ben hep rap yaparim Tanımadan bilmeden nefret adamım Twitterda linç edip hashtag yazalım Albümü şirkete peşkeş hani bana destek En kötü IG’de keşfet çıksa da olsak la biz de bi Sheck Wes Hangisi var ulan bende eşşek Bundan önce hep yek geldi benim zarlarım lan Tek rap ateşimi harladı Hecelememek artık nefesimi darladı bak Tamam dimi anladın ? (KAPİŞ) Köyümde de pek tez parladım, seçim yaptım sahne mi ya da tarla mı, tabi bilirim her rapçi böyle sarmadı Soytarılar anca bebeleri kandırır Çok açılma yavaş, prim varsa yanaş Girdiğim mahallelerde bagajlarda Kalash Gangstacılık falan değil hayat şartı dadaş Göt olana yok dost ya da arkadaş x2 Hecelere ihtiyaç yok anlayan için Bakkal bile alır yarım saat ünlüyüm abicim Beni gerçek tanıyanlar diskotek dinleyicim Görüyorum gündem tayfa rapte ölü sevici Alayınız kan için, sanın oldu abicim Ne ölür ne üzülürüm sanma beni Avicii Özgüvenli gençler sevdi beni oldu badici Röportaj yok bizde kardeş prim ya da fan için Çok açılma yavaş, prim varsa yanaş Girdiğim mahallelerde bagajlarda Kalash Gangstacılık falan değil hayat şartı dadaş Göt olana yok dost ya da arkadaş x2

Bir önceki yazımız olan Adsense Kazanç Nasıl Arttırılır? başlıklı makalemizde Adsense Daha Fazla Kazanma, adsense kazanç arttırma ve Adsense reklamlarından daha fazla nasıl kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.